
Домкрат гідравлічний підкатний 3т 85-455мм
5 650 ₴
- В наявності
- Код: DP-300028
+380 (67) 570-73-15
Даніїлповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Домкрат виконаний з високоякісного металу на сучасному обладнанні, мають сертифікати відповідності стандартам ЄС та України. Відмінною рисою наших домкратів є наявність двошарового глянцевого покриття, яке надійно захищає виріб від корозії.
Підкатний домкрат, найчастіше використовують на СТО.
стійкість за рахунок більшої кількості точок опори
посилена конструкція
великий робочий циліндр збільшує запас потужності
поворотний майданчик для зручності роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 455 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 38 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 650 ₴






