Фільтр повітряний Ford Fusion, Fiesta V
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JS ASAKASHI |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | A0449 |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 198 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Модели | |
| Модели | Ford Fusion, Ford Fiesta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴


