
Фільтр повітряний Hyundai Santa FE 2.0, 2.4, 2.7 00-
229 ₴
- Готово до відправки
- Код: A9311
+380 (67) 570-73-15
Даніїлповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Hyundai Santa FE 2.0, 2.4, 2.7 00-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JS ASAKASHI |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | A9311 |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 257 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
| Модели | |
| Модели | Hyundai Santa FE |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229 ₴

