
Фільтр повітряний Renault Master III
319 ₴
- Готово до відправки
- Код: A0353
+380 (67) 570-73-15
Даніїлповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний NISSAN Interstar, OPEL Movano A, Renault Master III / Master Maxi*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JS ASAKASHI |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | A0353 |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 264 мм |
| Сумісність з моделлю | Master |
| Модели | |
| Модели | Renault Master III, NISSAN Interstar, OPEL Movano A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 319 ₴

