
Колодка гальмівна передня Suzuki Swift 04-
449 ₴
- Готово до відправки
- Код: SP2086
+380 (67) 570-73-15
Даніїлповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальмівна передня Suzuki Swift 04-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HI-Q |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | SP2086 |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 108.5 мм |
| Висота | 45.4 мм |
| Сумісність з моделлю | Swift |
| Модели | |
| Модели | Suzuki Swift |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴

