
Колодка гальмівна передня Toyota Camry (V20)
599 ₴
- Готово до відправки
- Код: SP1270
+380 (67) 570-73-15
Даніїлповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальмівна перед. TOYOTA CAMRY V20 V2.2-3.0 98-04/COROLLA 97-02 15"/COROLLA 02-05 16 "E12
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HI-Q |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | SP1270 |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Товщина | 16.5 мм |
| Ширина | 117 мм |
| Висота | 55.1 мм |
| Сумісність з моделлю | Corolla |
| Модели | |
| Модели | Toyota Camry (V20), Toyota COROLLA 97-02, Toyota COROLLA 02-05 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴

