
Протитуманні фари Daewoo Lanos, Sens 45W біле і жовте світло з ДХВ (к-т 2 шт)
2 299 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 4296
Протитуманні світлодіодні фари Лідер LED для Ланос Сенс з режимом ДХВ
Джерелом світла є нові надяскраві чіпи, розроблені для автомобільної промисловості.
Фари мають чітку світло-тіньову межу і не засліплюють зустрічних водіїв, що дає змогу використовувати їх на додачу до ближнього світла та в якості протитуманних фар. Завдяки унікальним 6D лінзам, вдалося домогтися максимально правильного розподілу світлового потоку.
Фари світять краще аналогів на п'ять лінз. Особливістю LED ПТФ Lanos (Sens) є режим ДХВ (денні ходові вогні) і механізм регулювання фари.
Корпус фари з масивним радіатором виконаний з алюмінієвого сплаву з високою теплопровідністю, що дозволяє ефективно відводити тепло від світлодіодів. Завдяки цьому фара може працювати навіть в екстремальних умовах експлуатації.
За допомогою кріплення, що йде в комплекті, Ви зможете надійно закріпити і відрегулювати фару. Світлодіодні фари не бояться вібрацій, ударостійкі, пило- та водонепроникні з класом захисту IP67.
Сумісні з автомобілями:
- Daewoo (Zaz)
- Lanos Daewoo (Zaz) Sens
Призначені для встановлення в штатні місця.
Каталожні номери ОЕМ: 96303261; 96452967; 96332648; 96303262; 96452968
Характеристики
- Тип світла- Світло-тіньова межа
- Номінальна потужність, Вт 45
- Напруга живлення, В 10-30
- Режим стробоскоп -Ні
- Гарантія, місяців - 12
Комплектація
- фара - 2 шт
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Протитуманні фари |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | Лідер |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Колір | Чорний |
| Код запчастини | 96303261 |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 12 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Колірна температура | 5000K |
| Потужність | 50 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Сторона установки | Лівий/правий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daewoo |
| Модель | Lanos |
- Ціна: 2 299 ₴/комплект





