
Фара діодна протитуманна Nissan Rogue 60W+DRL (к-т 2шт)
3 699 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 4291
Протитуманні світлодіодні фари Лідер NISSAN 60W побудовані на нових надяскравих чіпах, розроблених для автомобільної промисловості.
Особливістю фар є режим добових ходових вогнів. Опція ДХО (DRL) реалізована за допомогою додаткового ряду світлодіодів меншої потужності. При включенні ДХО фара світить у підлогу розжарення.
Фари мають чіткий світло-тіньовий кордон і не сліплять зустрічних водіїв, що дозволяє використовувати їх на додаток до ближнього світла і як протитуманні фари. Завдяки унікальним 6D лінзам, вдалося досягти максимально правильного розподілу світлового потоку.
Корпус фари з масивним радіатором виконаний із алюмінієвого сплаву з високою теплопровідністю, що дозволяє ефективно відводити тепло від світлодіодів. Завдяки цьому фара може працювати навіть у екстремальних умовах експлуатації.
За допомогою кріплення, що йде в комплекті, Ви зможете надійно закріпити та відрегулювати фару. Світлодіодні фари не бояться вібрацій, удароміцні, пил і водонепроникні з класом захисту IP67.
Характеристики:
- Тип діода: Phenson 1860
- Кількість діодів: 6х10W
- Потужність фари: 60W
- Робоча напруга: 10-60V
- Світловий потік: 4800lm
- Колірна температура: 6500К
- Рівень водозахисту: IP67
- Гарантія: 12 місяців
Встановлюються у штатні місця ПТФ автомобілів:
- Nissan Rogue 2017-2020 років випуску
- Nissan X-Trail T32 2017-2020 років випуску
- Nissan Qashqai 2 2019-2020 років випуску
- Nissan Micra 2016 року випуску
- Nissan Sentra 2016 року випуску
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лідер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість світлодіодів | 6 шт. |
| Потужність | 60 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Світловий потік | 4800 лм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Тип | Протитуманні фари |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
- Ціна: 3 699 ₴/комплект




