Новинка

Фара діодна протитуманна MERCEDES BI-LED 90W W/W ( к-т 2шт)
4 189 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 4364
+380 (67) 570-73-15
Даніїлповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фара діодна протитуманна MERCEDES BI-LED 90W W/W ( к-т 2шт)
Підходить на такі авто:
- Mercedes A class w169 (2008-2012)
- Mercedes B class w245 (2008-2011)
- Mercedes EL class c 216 (2006-2014)
- Mercedes GLK CLASS X 204 (2008-2012)
- Mercedes C CLASS W204/S204 (2006-2011)
- Mercedes C CLASS W204/S204/C204 (2011-2015)
- Mercedes E CLASS W212/S212/C207 (2009-2013)
- Mercedes E CLASS W212/S212/C207 (2013-2016)
- Mercedes ML CLASS W164 (2005-2008) (2008-2011)
- Mercedes S CLASS W221 (2005-2009)(2009-2013)
- Mercedes E CLASS W211/S211 (2006-2009)
- Mercedes GL CLASS X164 (2006-2009)(2009-2012)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лідер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Промінь | комбінований |
| Потужність | 90 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Світловий потік | 2800 лм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Тип | Протитуманні фари |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 189 ₴/комплект





