
Протитуманні фари Hyundai Accent 2 99-05 40W ПТФ Led
1 299 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: HA-0580-LED
+380 (67) 570-73-15
Даніїлповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фари мають чітку світло-тіньову кордон і не сліплять зустрічних водіїв, що дозволяє використовувати їх на додаток до ближнього світла і в якості протитуманних фар.
Led фара не боїться вібрацій, пило-та водонепроникна, ударостійка, клас захисту IP68. За допомогою кріплення, що йде в комплекті, Ви зможете надійно закріпити і відрегулювати фару.
Особливості:
- Значне поліпшення видимості;
- Підвищення безпеки;
- Довгий термін служби понад 5000год;
- Герметичність;
- Споживання енергії в кілька разів менше штатних галогенних ламп.
Технічні характеристики:
- Робоча напруга живлення: 12-24В;
- Температура світіння: 5000К;
- Температура експлуатації: від -30 до + 50 С;
- Світлодіод (чіп): Cree;
- Водонепроникність: IP 67;
- Реальна потужність: 40Вт;
- Яскравість 4000Лм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Протитуманні фари |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | Hyundai |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Код запчастини | GWV30 |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 12 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Колір світіння | Білий |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2002, 2003, 2000, 2005, 1999 |
| Колірна температура | 5000K |
| Потужність | 40 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Світловий потік | 4000 лм |
| Промінь | рассеянный |
| Сторона установки | Лівий/правий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Accent |
| Серія | ACCENT II (LC) 1999-2005 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴/комплект



