
LED балка LC4 4D 250W 250W комбіноване світло 1295mm
4 449 ₴
- Під замовлення
- Код: 3401
Відправка з 17 квітня 2026LED балка LC4 4D 250W 250W комбіноване світло 1295mm - Універсальна світлодіодна балка (панель, люстра) потужністю 250W з 50 чіпів по 4W виробництва CREE.
Корпус фари виконаний з алюмінієвого сплаву з високою теплопровідністю, що дає змогу ефективно відводити тепло від світлодіодів. Завдяки цьому фара може працювати навіть в екстремальних умовах експлуатації. Led фара не боїться вібрацій, пило- та водонепроникна, ударостійка. За допомогою кріплення, що йде в комплекті, Ви зможете надійно закріпити і відрегулювати фару. Фари мають комбінований тип світла - поєднання дальнього (spot 30°) і ближнього (flood 60°).
Конструкція фар і широкий діапазон робочої напруги, дають змогу використовувати їх у найрізноманітніших сферах застосування: авто- і мототранспорт, сільгосптехніка, водний транспорт тощо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лідер |
| Висота | 43 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Промінь | комбінований |
| Потужність | 250 Вт |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Додаткові фари |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 1295 мм |
- Ціна: 4 449 ₴

