Свічка запалювання Brisk A-Line 4, L15YCY - 4K (4шт/комплект)
Свічки запалювання з одним заземлюючим електродом на основі лінійки продуктів SUPER. Електрод заземлення має «А-подібну форму» з високоякісним покриттям цинк/нікель і збільшеним інтервалом заміни.
Один заземлюючий електрод і центральний електрод з високою теплопровідністю. Наконечник ізолятора забезпечує ідеальну роботу при низькому навантаженні. Асортимент продукції включає модифіковані свічки запалювання серії SUPER. Склад асортименту забезпечує застосування в більшості сучасних автомобілів на ринку.
Підходить для авто:
ВАЗ 2101, 2107, 1102, 21011, 2102, 2103, 2104, 2105, 2106
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0022 |
| Виробник | BRISK |
| Довжина різьби | 12.7 мм |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2105, 2102, 2104, 2101, 2106, 2103, 2107 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтервал | max 45.000 км |
| Вага (кг) | 0,261 |
| Габарити (ДхШхВ), см | 9x2x12,5 |
| Візерунок між електродами | 0,75 |
| Прокладка/ущільнювач | P - Ущільнювальна шайба |
| Рекомендований момент затягування | 20-30 Nm |
| Розмір нарізної частини | 21 мм |
| Різьблення | M 14x1,25 |
| УКТЗЕД | 8511 10 00 98 |
- Ціна: 407 ₴




