
Комплект генератор інверторний газобензиновий Brevia 8,0кВт (ном 7,5кВт) з електростартером + газовий балон Nord Camp 18.2л
99 864 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: gb_6
Набір складається: - Генератор Brevia інверторний газобензиновий 8,0кВт (ном 7,5кВт) з електростартером GP9000iESG - 1 шт. - Композитний газовий балон Nord Camp 18.2л NC20190 - 1шт. - В комплекті з генератором: редуктор пропановий Orgaz 300-11 - 1 шт.; шланг Nord Camp LPG (пропан-бутан) - 1,5 м
Генератор інверторний газобензиновий Brevia DUAL FUEL з електростартером
- DUAL FUEL - можливість роботи на бензиновому паливі та LPG
- Максимальна потужність: 8000 Вт (бензин) / 7200 Вт (LPG)
- Номінальна потужність: 7500 Вт (бензин) / 6700 Вт (LPG)
- Ідеальна ("чиста") синусоїда
- Альтернатор: синхронний з мідною обмоткою
- Номінальна напруга: 230 В
- Частота струму: 50 Гц
- Система AVR
- Захист від перевантаження
- Напруга постійного струму і сила струму: 12В/8.3 А
- Об'єм двигуна: 458 см³, 4Т, одноциліндровий
- Місткість паливного баку: 26 л
- Рекомендоване паливо: Неетилований бензин
- Об'єм масляного картера: 1.1 л
- Рекомендована моторна олива: SAE 10W-30
- Рівень шуму: 62 дБ
- Вага: 107кг
Витрата палива на різних режимах роботи
Бензин
100% Навантаження 4,5 л/год
75% Навантаження 3,4 л/год
50% Навантаження 2,4 л/год
25% Навантаження 1,65 л/год
LPG
100% Навантаження 3,4 кг/год
75% Навантаження 3,0 кг/год
50% Навантаження 2,43 кг/год
25% Навантаження 1,65 кг/год
Гарантія: 24 місяців
В комплекті з генератором: - Редуктор пропановий Orgaz 300-11 - 1 шт. - Шланг Nord Camp LPG (пропан-бутан) - 1,5 м
Основні характеристики газового балону:
Тип балона: полімерно - композитний
Загальний об’єм балона: 18,2 л
Корисний об’єм балона (80%): 14,5 л
Місткість газу (пропан): 7,5 кг
Місткість газу (бутан): 8,5 кг
Вага порожнього балона з вентилем: 4,1 кг
Робочий тиск газу в балоні: 20 Bar
Максимальний тиск газу в балоні: 30 Bar
Різьба приєднання вентиля до балона: М26х1,5 (6g/6H) без ущільнення
Різьба приєднання редуктора до вентиля: M21.8 / 14” LH
Висота балона: 46,8 см
Діаметр балона: 30,5 см
Робочий температурний діапазон: від -40°С до +65°С
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREVIA |
| Тип палива | Газ/Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 7.5 кВт |
| Максимальна потужність | 8 кВт |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Пікова потужність | 8000 Вт |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 458 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 26 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 62 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
- Ціна: 99 864 ₴/комплект

